sobota, 14 lutego 2015

Zoe prawie walentynkowo

Witam wszystkich w ten piękny, walentynkowy wieczór! ^^
Trochę mi wstyd, bo nie złożyłam Wam życzeń na Boże Narodzenie, ale na Walentynki dodaję notkę...
W poniedziałek zaczynają się moje ferie, nareszcie. Chcę ten czas jak najlepiej wykorzystać, zająć się lalkami i blogiem. No właśnie, wiecie, że bloguję już prawie 2 lata! Ostatni rok był słaby, miałam kilka miesięcy przerwy. Chciałabym teraz, żeby było inaczej i posty pojawiały się regularnie, ale nie wiem czy zrealizuję postanowienie. W kilku poprzednich postach też tak pisałam. :P 
Zauważyłam, że na blogu pokazuję praktycznie tylko Hanę, a Miku nie było już prawie od roku... Ach, o jej wszystkich stylizacjach mogłabym napisać obszerny post (hej, w sumie dobry pomysł!). Do dzisiejszych zdjęć pozowała Zoe, moja Walentynka. ;) 
Starałam się robić nieco ciekawsze zdjęcia, a nie fotografować lalkę od pasa w górę. Idzie coraz lepiej, chyba. Jak już wcześniej pisałam - wiele muszę się jeszcze nauczyć. W każdym razie Zoe jest i to prawie walentynkowo! ;) Jako bonus zostawiam Wam te dwa zdjęcia z Emily, której też wieki nie widzieliście. 
 Wspólnie z dziewczynami uzgodniłyśmy, że tło nam nie wystarcza i trzeba cyknąć fotkę na tle szafki, żaby było trochu ciekawiej. :)
Miłego wieczoru i spokojnej nocy!

11 komentarzy:

 1. One nie muszą mieć serduszek, same w sobie są slodziutkie do bólu <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Przesłodkie zdjęcia, przesłodka lalka - wszystko się zgadza. Idealnie na walentynki! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello from Spain: I just discovered your blog and really like. I also collect Barbies and furniture in 1:06 scale. I love your blog. Great job. I invite you to visit my blog: all4barbie.blogspot.com If you want to keep in touch. I became a follower of your blog.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ z nich słodziaki! Z posta na post Twoje zdjęcia są ładniejsze, tak trzymaj ^^

  Ja chętnie zobaczyłabym resztę Twojej gromadki, bo jest dosyć duża już :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zoe i Emily zawsze są takie urocze! =^.^= Najbardziej spodobało mi się zdjęcie szóste i siódme :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Obie panny są bardzo urocze, istny cukier po prostu. :3 Zdjęcia są śliczne, a pozy Zoe faktycznie je urozmaicają i nadają takiego klimatu/charakteru. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdjęcia bardzo mi się podobają, są pełne słodyczy *.* Uwielbiam Twoje lalki, są zawsze takie urocze i pełne wdzięku! A Zoe ma cudowne włosy, na zdjęciach wyglądają genialnie, pewnie są bardzo mięciutkie, aż mam ochotę pomacac je przez ekran ;3

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczności! Masz takie urocze lalki, uwielbiam na nie patrzeć :3 Fajnie, że dodałaś posta i życzę chęci i wytrwałości w blogowaniu!

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne zdjęcia!
  Dodasz posta o Wandzie?
  Pliss

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdjęcia są naprawdę cudne, tak samo jak twoje lalki :) Ja niestety takich nie mam
  Podoba mi się ten czerwony kapelusik

  OdpowiedzUsuń
 11. She is perfect ^^
  I have dolls too

  I follow you

  My blog: http://myblythejulyandme.blogspot.com.es/

  OdpowiedzUsuń