poniedziałek, 3 sierpnia 2015

Sunset

Część wszystkim! ^_^
Jesteśmy już na półmetku wakacji, od 26 czerwca czas leci zadziwiająco szybko. Szkoda, że w ciągu roku szkolnego tak nie jest... No więc, skoro już zaczął się sierpień postanowiłam zrobić małe podsumowanie.
W lipcu dodałam dokładnie tyle postów, ile w roku 2013 i 2014! Obiecałam sobie, że do końca 2015 będę dodawać wpisy w miarę regularnie i zamierzam się tego trzymać, aczkolwiek raczej nie oczekuje od siebie takiej aktywności, jak w te wakacje. :P Chciałam Wam przy okazji podziękować za wszystkie komentarze z blogspota i z pingera. Nie bez powodu piszę do Was "Kochani". ;)

Dzisiaj do zdjęć pozowała mi Rosie. Uwielbiam ją fotografować, naprawdę świetnie się z nią pracuje! Autorką tej ślicznej sukienki jest Nellodina z Minty AtelierJuż kiedyś Wam ją pokazywałam (dwa lata temu), ale ubranie nigdy nie doczekało się "grubszej sesji".


Chciałam jeszcze tylko dodać, że odświeżyłam wygląd bloga. Czy teraz czyta Wam się wygodniej, niż wcześniej, czy może jeszcze coś zmienić? 
Miłego poniedziałku!


5 komentarzy:

 1. Wygląd bloga jest śliczny - przejrzysty. O Rosie nic nie będę mówić, bo to ona skłoniła mnie do Poisonowego customu, haha! Nellodina tworzy śliczne rzeczy, ja mam od niej od niedawna słodki sweterek "tęczowy melanż". Miłego wyjazdu siostrzyczko! ^w^ (peees. post już jest na facebooku!)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna zmiana, zdecydowanie na lepsze ^^ Nie spodziewałam się że jeszcze tu kiedyś zobaczę ta kiecę x)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hello from Spain: great change. Lovely pics. Nice doll .we keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna sukienka, a Rose prezentuje się w niej świetnie! Od jakiegoś czasu już obserwuje blog Nellodiny (robi piękne rzeczy ;-). Mi się teraz po zmianach bardzo wygodnie i miło czyta twojego bloga. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ohh, ma taki płaczliwy wyraz twarzy... Uwielbiam płaczliwy wyraz twarzy u lalek! ;D Jest słodka <3

  OdpowiedzUsuń