niedziela, 25 października 2015

Wieczorową porą

Nie wiem, co mnie natchnęło, żeby pisać teraz post, aczkolwiek skorzystam z tego "napływu" weny i coś skrobnę. Co tam u Was? 

Troszkę mnie tu nie było. Szkoła i inne codzienne sprawy pochłonęły całą moją uwagę. Kompletnie nie mam czasu na lalki, a tym bardziej na bloga. Niestety, tak już do w życiu bywa. Są sprawy ważne i ważniejsze. ;)

Mimo wszystko stwierdziłam, że wypada jednak dać jakiś znak życia. Ostatni post ukazał się pod koniec sierpnia, we wrześniu nic się tu nie działo, a październik za chwilę się skończy. Chciałabym jeszcze skorzystać z uroków jesieni i zrobić jakieś ładne fotki, zanim wszystkie liście spadną. Mam nadzieję, że się uda. :) 

Mam kilka zdjęć, które zrobiłam w trakcie tych dwóch miesięcy, więc, żeby nie było pusto, pokazuję! Wanda dostała nowe oczka, teraz wygląda o wiele lepiej. Jest tu też kilka zdjęć, które powstały z myślą o konkursie organizowanym przez Moro. ^^
Postaram się odezwać w najbliższym czasie. 
Dobranoc! :)

4 komentarze:

 1. Jak zwykle zdjęcia cudmiód <3
  Wracaj do nas, czekamy cierpliwie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello from Spain: Great pics . Lovely dolls. Keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia i lalki jest ich tak dużo,ze nie wiem ,którą chwalić najbardziej,więc napiszę tak WSZYTSKIE SĄ PIĘKNE I TEN PIEGUSEK AWWWWWWW

  OdpowiedzUsuń
 4. Wanda wygląda słodziutko w nowych oczkach <3
  wszystkie słodkie i piękne :)
  czekam na kolejny wpis

  OdpowiedzUsuń