czwartek, 28 stycznia 2016

Brown eyes, blue hair...

Przybyłam się pochwalić nowym wyglądem Miku. Tak, tak, tak! Wreszcie znalazłam dla niej idealnego wiga! :D Stwierdziłam, że tym razem nie będę szukać jakiś zamienników na eBay'u, lecz dozbieram trochę i kupię perukę upatrzoną dwa lata temu na Leeke. Ten wig okazał się strzałem w dziesiątkę. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest w miarę krótki - to ogromny plus, bo męczą mnie długie peruki, zwłaszcza te z lokami (Laurie, eh).

Mimo, iż znalazłam dobrego dla Miku wiga (po trzech latach!) mam jeszcze kilka koncepcji odnośnie jej wyglądu, które bardzo chciałabym zrealizować. :)


Te zdjęcia lepiej oddają prawdziwy kolor wiga: 


Jak Wam się podoba nowa Miku? :)

Znowu troszkę zaniedbałam to miejsce. Ostatni post był dokładnie trzy miesiące i jeden dzień temu. Następny wpis ukaże się gdzieś w połowie lutego i obiecuję, że od tego momentu posty będą się pojawiać regularnie. Ostatnie pięć miesięcy były dla mnie dość ciężkie, a następne dwa tygodnie będą najgorsze. Trzymajcie za mnie kciuki. 


Jako bonus - coś dla fanów Star Wars!
Widzieliście już najnowszą część? Jak Wam się podobała? Ja jestem zauroczona BB-8! :3

 Spokojnej nocy! 

4 komentarze:

 1. Wig jest mega śliczny, pasuje do jej brewek. Połączenie brązowych oczek dało niezły efekt. Miku jest po prostu śliczna. Na Star Warsach, jeszcze nie byłam. Dużo osób po seansie marudziło mi szczególnie w szkole, że skiepścili tą część. Co troszkę jakby zmieniło moją decyzje, ale w związku ze zbliżającymi się feriami i walentynkami pewnie to będzie idealny czas na pójście do kina :) Co do robocika BB-8 też uważam, że jest przeeuroczy. I tak ..trochę..troszeczkę kusi mnie większy. ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Hello from Spain: she is very pretty. Great eyes. Nice pictures .. we keep in touch

  OdpowiedzUsuń
 3. Wig jest prześliczny, bardzo do niej pasuje. Miku wygląda wspaniale ;).
  Chyba też spróbuję uzbierać na ten wig (ale w kolorze ChocoBrown, mega mnie kusi), ślicznie wygląda na lalce ;) A na twojej szczególnie :).

  OdpowiedzUsuń