czwartek, 9 lipca 2015

For breakfast

Zauważyłam, że większość osób w blogosferze tytuły swoich postów pisze po angielsku. Usłyszałam kiedyś, że po francusku lepiej smakuje, a po angielsku lepiej brzmi. Może coś w tym jest? 

Wstałam dzisiaj wcześniej, wzięłam Hanę i wyszłam z nią na zdjęcia. Z 30 stopni zrobiło się 15. Dodatkowo wiał jeszcze wiatr, więc współpraca z lalką była utrudniona. Nie, współpracy w ogóle nie było. :B Mimo braku zaangażowania modelki i niesprzyjających warunków pogodowych udało mi się zrobić kilka zdjęć nadających się do publikacji.

Początkowo Hana miała "jeść" coś bardziej śniadaniowego, aby wpasować się lepiej w porę, o jakiej dodaję ten wpis, ale jedzenie naleśników w takich okolicznościach raczej nie było dobrym pomysłem. Zwłaszcza jedzenie małych naleśników, które w bardzo prosty sposób mogą zniknąć, tym samym nie zostając zjedzone. ;) 
Bonusowo dodaję zdjęcie Miku. Próbuję ogarnąć jej perukę. ^^"
Miłego dnia, Kochani! :)

9 komentarzy:

 1. Coraz więcej postów! Super Kasiek :D Jeszcze meetowy musi być na sto procent :P A te remenciki kocham :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniałe! Narobiłaś mi smaka na kawkę i ciasteczko ;D
  Piękne są Twoje lalki c;

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że nie tylko u mnie pogoda szaleje ^^" A ta miniaturowa kawa i ciasto są genialne *-*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też chcę taką kawę i ciastko. Hana jest super

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia przecudne, jak wchodziła m to po miniaturce myślałam że to człowiek trzyma kawę, a tu miła niespodzianka ^^ Ja daję po angielsku, bo czcionki nie mają polskich znaków x)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hana jest taka śliczna <3 Amarri to cudny model. Drugie zdjęcie wygrało, oreoreoreo <3 <3 <3

  OdpowiedzUsuń
 7. Oh, Hana, jesteś taka cudowna.. ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeju, zdjęcia bardzo mi się podobają, niby zwykłe, ukazujące codziennośc, ale mają w sobie coś niesamowitego ^.^ Hana wygląda prześlicznie, ma śliczny, taki casualowy strój, no bardzo mi się w nim podoba. I jeszcze ta kawa z ciastkiem idealnie to dopełniają haha

  OdpowiedzUsuń
 9. Hana jest cudowna. ♥ Pomimo tego, że może nie chciała za bardzo współpracować to i tak świetnie wyszła na zdjęciach! Jestem zachwycona. ;) ♥

  OdpowiedzUsuń