niedziela, 12 lipca 2015

Wszystkiego najlepszego Zoe!

Piątek, 12 lipca. Pogoda była taka jak dziś - padał deszcz. Czekałam na kuriera już od dwóch dni. Kiedy o godzinie 10.00 babcia wniosła paczkę do salonu widniały na niej kropelki deszczu. Szybko uporałam się z pudełkiem i wszelaką folią. Moim oczom ukazała się mała, kochana Byul. Byul Rhiannon. Byłam zachwycona jej stockiem, jakością wiga i ślicznym makijażem. Dałam jej na imię Zoe.   
Dzisiaj moja Byulka kończy dwa lata! ^^ Rok temu nie dodałam żadnego wpisu, co nie oznacza, że nie obchodziłyśmy jej pierwszych urodzin. Tym razem postanowiłam jednak uczcić ten dzień w bardziej szczególny sposób niż tylko sesja zdjęciowa - dodaję post! :)

Mogę powiedzieć, że przez te dwa lata Zoe odnalazła swój styl i osobowość, choć pewnie dziwnie to brzmi. Kiedy do mnie przyszła w ogóle nie miałam pomysłu na jej charakter. On kształtował i kształtuje się przez cały czas. Tak jest z ludźmi, tak jest też z lalkami.

Zoe to optymistka, świat widzi w różowych barwach. Jest słodka, kochana i niezdarna. Wielbi wszystko, co urocze! Często wpadają jej do głowy różne szalone pomysły, których na szczęście często nie realizuje. :P Ubiera się dość specyficznie - dużo wzorków, kolorów i ozdób. Zazwyczaj są to stroje bardzo... niedopasowane? Mimo wszystko urocze. ;)
Kocham tę lalkę. Dwa razy chciałam ją sprzedać, a dzisiaj wiem, że zrobienie tego byłoby dużym błędem.

Mówiłam, pogoda nie dopisała, tak jak dwa lata temu. :) 
Zoe nie dostała ode mnie prezentu, ale upiekłam babeczki! 

Dzisiaj miałam dodać post z wczorajszego meet'u, ale z racji, że wypadły urodzinki Byulki, spodziewajcie się go jutro!
W dzisiejszym poście solenizantka prezentowała się w wigu Emily, to tylko okazjonalna stylizacja. ;)
No to jeszcze raz:
Wszystkiego najlepszego, Zoe! 

8 komentarzy:

  1. Stówka, Zoe! W tym wigu wygląda ślicznie *^*

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego najlepszego! Zoe jest cudowną lalką, nadałaś jej wspaniały charakter i mam nadzieję, że zostanie u Ciebie na baardzo długo :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Spóźnione wszystkiego najlepszego, Zoe! <3

    OdpowiedzUsuń