sobota, 18 lipca 2015

Lalkowy "pokój"

Czyli wpis o lalkach bez lalek. ;) Kiedyś moje panny miały do dyspozycji dwie półki z całego regału. W marcu, podczas porządków, jedną z nich "usunęłam", co oznacza, że cała szóstka przez trzy miesiące gnieździła się na jednej deseczce. Pokój przestał istnieć nie tylko dlatego, że jego przestrzeń powinny zajmować kartony. Nie podobała mi się jego aranżacja, było tak jakoś dziwnie pusto i smutno. Niedawno udało mi się nabyć w empiku lalkowy regał. :D Najprawdopodobniej twórcy owego przedmiotu dali mu inną nazwę, ale to nieistotne. No więc regał ten zmotywował mnie do odtworzenia drugiego pokoju dziewczyn, ażeby biedulki nie musiały się gnieździć na jednej półce.
Pokój nie jest jeszcze skończony, chciałabym tam wiele zmienić. Wydaje mi się, że obicie fotela, tapeta i pościel raczej ze sobą nie współgrają, ale na razie nie mam nic lepszego. ^^"
W dzisiejszym poście prezentuję Wam miniaturki wykonane przez niesamowicie uzdolnioną osóbkę - Włoskiego Orzeszka! :D

Łóżko mamy od Emilii, natomiast fotel od Magu Chan. ^^
Tak prezentuje się cały pokój: 
Poza tym od Włoskiego Orzeszka mamy jeszcze walizki, które najprawdopodobniej ujrzycie w poście, powinien pojawić się w przyszłym tygodniu. :)
A teraz pytanie do Was:
 Gdzie mieszkają Wasze lalki?

9 komentarzy:

 1. Uroczy pokoik! Z czasem wszystko sobie dopasujesz. Nieśmiertelny regał z empiku! Moje lalki tez go mają ale pomalowalam go na biało.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jej jaki przepiękny pokoik i dekoracje *-* Moje panny mają osobne, małe pokoje, ale tylko ten Naomi jest w miarę porządnie urządzony ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny pokoik, taki 'z życiem' :D Muszę sprawdzić czy w moim empiku mają te regały!

  OdpowiedzUsuń
 5. Prześliczny pokój, cudownie go urządziłaś *-* Moje lalki mieszkają, a raczej po prostu siedzą na półce nad biurkiem haha ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny domek! Moja Mellody mieszka w półce w szafie, to znaczy w jej cudownym domku. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Walizki są genialne, zresztą tak jak cały pokoik, ahhh... ale mi się marzy takie własne miejsce dla lalek...

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne detale :) Walizki też chciałam zrobić, ale...jak zawsze: ni ma ciasu ;)

  OdpowiedzUsuń